Nafukovadla, skákací hrady,stany, balóny,vzducholodě...

O společnosti

Firma ZEPELIN CZ, s.r.o. působí na našem trhu od roku 1994.
Naše výrobní a obchodní aktivity jsou zaměřeny na tzv. AIR PROMOTION - jsou to tyto formy reklamních nafukovadel:

nafukovací reklamní poutače jakýchkoliv tvarů a rozměrů

nafukovací reklamní předměty do výšky 100cm (200cm)

nafukovací dětská skákací hřiště, skluzavky, hrady

nafukovací horolezecké stěny

reklamní héliové balóny a vzducholodě

horkovzdušné balóny

velkoplošný digitální tisk (autoplachty, samolepky, polepy aut...)

stany a zastřešení

Reference

a jiné produkty, které naše firma nabízí nejen na českém trhu

V roce 2008 máme velké plány především v propagaci značky ZEPELIN XXL ADVERTISING, jako nejrychleji se rozvíjejíci společnosti v oblasti výroby reklamních nafukovadel. Plánujeme další navýšení obratu společnosti proti loňskému roku. Rozpracovány jsou další více objemové zakázky pro pivovary doma i v zahraničí. Neméně příznivou a důležitou složkou našich zákazníků je se stále přibývající počet "menších" zákazníků, kteří se však každoročně k naší společnosti vrací s další zakázkou.

V roce 2005 až 2007 výroba celé řady nafukovadel pro RADEGAST, GAMBRINUS CITY, Pillsner Urquel, ..... Celá řada nových zákazníků v ČR, ale i v zahraničí. Vyrábíme nafukovadla i pro společnosti, které se samy dříve zabývaly výrobou nafukovadel, může se tedy stát, že uvidíte na nafukovadle etiketu jiné společnosti, avšak nafukovadlo vyrobila naše společnost. Navýšení obratu společnosti o 30 %. Dovolujeme si tvrdit, že ZEPELIN XXL ADVERTISING má nejlépe vybavený technologický park pro výrobu nafukovadel .

V roce 2004 naše firma opět zvítězila ve výběrovém řízení na výrobu nafukovadel pro Plzeňský Prazdroj, a.s. Je to pro nás nejlepším ohodnocením naší práce, nejlepší referencí a zároveň zárukou pro další klienty.

V roce 2002 se stal naším největším odběratelem Plzeňský Prazdroj a.s., který u nás objednal téměř 50 ks nafukovadel pro své značky Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast.

Nafukovadla, skákací hrady,stany, vzducholodě...
Zepelin CZ, s.r.o.
Pekařská 1642,
686 04 Kunovice
Česká republika
+420 572 547 183
+420 572 547 184
info@zepelin.cz