Nafukovadla, skákací hrady,stany, balóny,vzducholodě...

Sponzorský balón

Sponzorský balón

Až se Váš balón majestátně odlepí od země, uslyšíte cvakat fotoaparáty, seběhnuvší se dav bude mávat a bude to událost.

Vám, větším firmám nabízíme koupi a provoz vlastního horkovzdušného balónu. Váš balón se tak stane součástí leteckého provozu kdekoliv, podle dohody a navíc naším prostřednictvím se Vaše firma účastní významných vzduchoplaveckých akcí. Konkrétní znění Vašich a našich požadavků bude zakotveno ve společné smlouvě.

Při pohledu na plující balón nikdo neodvrátí zrak, nikdo nepřepne na jiný kanál, nikdo si neodskočí pro další pytlík bramburků, ale každý trpělivě počká, až balón zmizí za horizont.

... a v tom je ta síla a jedinečnost reklamy na horkovzdušném balónu.

1_2.jpg

Námi provozovaný balon CAC Leasing

www.cac.cz


Proč?

Protože podle systémové studie amerických marketingových odborníků patří balón mezi čtyři nejvýraznější prostředky účinné propagace.Protože horkovzdušný balón s vaším logem je vlastně obří a hlavně mobilní billboard , který rozhodně upoutá pozornost diváků, kdekoliv se objeví.Protože balón nejlépe vyvolává podvědomé asociace na pojmy: volnost, noblesa, atraktivnost, exkluzivita, velkolepost, dynamika, vzrušení, sport, nostalgie, dobrodružství, jedinečnost - právě tak, jak byste si vy sami přáli, aby působily vaše produkty a služby.Protože poměr cena/výkon je optimálnější, než u jiných propagačních aktiv (srovnejte jen cenu jednorázového reklamního TV klipu s pořizovacími náklady na balón a jeho provoz při minimální životnosti pěti let)Protože let balónem nad líbeznou krajinou a následný malebný "křest prvoletců" a přijímání do mezinárodního společenství balónářů může být nejen atraktivní dárek pro vaše V.I.P. partnery, ale i prostředek k upevnění kolektivního duchu vaší firmy.Protože soutěže horkovzdušných balónů přitahují nebývalou pozornost médií a nepřímo tak umožňují i Vaši reklamu a prezentaci.

Nafukovadla, skákací hrady,stany, vzducholodě...
Zepelin CZ, s.r.o.
Pekařská 1642,
686 04 Kunovice
Česká republika
+420 572 547 183
+420 572 547 184
info@zepelin.cz